vacatures

nieuws

testimonials

de baby bijsluiter

borstvoeding.com

Download button klein lichtgrijs

Wie zijn we

Laurinda Griekspoor
Laurinda House of Care is een initiatief van Laurinda Griekspoor-Elzinga (1965). Zij startte in 1992 een organisatieadviesbureau, InnoVizi. Jarenlang begeleidde ze complexe veranderingsprocessen binnen talrijke organisaties (ook in de thuiszorgbranche), waarbij haar focus bij de mens binnen de organisatie lag.

Het exclusieve full service concept van House of Care ontstond vanuit Laurinda’s eigen ervaring:
"Na de bevalling kreeg ik last van complicaties, omdat ik te snel weer van alles moest doen. Ik kreeg wel hulp van mijn moeder en vriendinnen, maar ik stond er verder alleen voor. Al met al duurde het lang voor ik hersteld was en ik kon genieten van het moederschap.

Door mijn ervaring in de thuiszorgbranche en mijn kennis van de wet- en regelgeving op dit gebied, ontstond het idee om voor dit soort situaties een oplossing te bieden. Toen ik dit aan andere moeders voorlegde, bleek ik niet de enige te zijn die meer hulp nodig had rond zwangerschap en bevalling."


Mieke Zwijnenberg
Mieke Mieke Zwijnenberg (1981) is kraamverzorgende en vanaf 2009 werkzaam als zorgcoördinator bij House of Care. Zij is de 'kraamhelpdesk' van House of Care en beantwoordt vragen van cliënten over de zwangerschap en over de zorg voor de baby na de bevalling. Daarnaast regelt Mieke de planning en informeert de cliënten over de ins en outs van de kraamtijd.

Om affiniteit met het vak van kraamverzorgende te houden en daarmee vanuit die invalshoek een aanvullende inbreng op kantoor te hebben, verleent Mieke af en toe zelf kraamzorg of assistentie bij de bevalling. Ze volgt regelmatig bijscholingen om haar vakkennis up-to-date te houden.

"Sinds de geboorte van mijn oudste zoon in 2004 ben ik (tijdelijk) als babyleidster gaan werken op een kinderdagverblijf, omdat de onregelmatige en vooraf niet te voorspellen werktijden die je als kraamverzorgende hebt, niet te combineren zijn met mijn gezinssituatie. Laurinda benaderde mij in 2009 om haar te versterken op kantoor. De werkvorm die in nu gevonden heb bij House of Care is optimaal en fijn. Ik kan me bezig houden met het vak waar ik het liefste mee bezig ben: het begeleiden van jonge ouders (in spe) en het verzorgen van pasgeboren kindjes."